Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy az őszi szünete eltöltésére szállodánkat választotta. Megteszünk mindent, hogy ez a néhány nap zavartalan pihenéssel és vidám szórakozással teljen. Ehhez pedig színes programcsomagot állítottunk össze.

Kellemes pihenést kívánunk!

Dátum Délelőtt
1000-1200
Délután
1500-1800
Este
2000-2200
Szombat
10. 24.
10:00 Reggeli torna
10:30 Őszi képeslap készítés
15:00 Nemzeti lobogók készítése
16:30 Tangram, óriás kirakó
20:00 Minidisco
20:40 Hangulatfogó
18:00 - 21:00 Zongoraest
Vasárnap
10. 25.
10:00 Reggeli torna
10:30 Kreatív gyermekvilág
15:00 Délutáni Rajzverseny
16:30 Huszár torna vetélkedő
20:00 Minidisco
20:40 Mesekvíz
Hétfő
10. 26.
10:00 Erősítő torna
10.30 Terméskép készítés
15:00 Kalandozás a kertben
16:30 Vízipók kalandjai
20:00 Minidisco
20:40 Just Dance
Kedd
10. 27.
10:00 Streching
10:30 Quilling papírkészítés, Krepp-papír kép készítés
15:00  Óriás társas
17:00 Családi vízi csata
20:00 Minidisco
20:40 Családi Bingo
18:00 - 21:00 Szaxofon-est
Szerd
10. 28.
10:00 Reggeli nyújtózás
10:30 Arcfestés
15:00 Népi játékok, vetélkedők a kertben (rossz idő esetén a belső teremben)
17:00 Búvár-Kund kalandjai a wellnessben
20:00 Minidisco
20:40 családi kvíz
Csütörtök
10. 29.
10: 00 Hallowen torna
10:30 Kézműves foglalkozás-Töklámpás Készítés
15: 00 Hallowen arcfestés és jelmezkészítés

16:30 Halloween cukorkagyűjtés
20:00 Hallowen jelmez verseny
20:40 Hallowen Disco
18:00 - 21:00 Zongoraest
Péntek
10. 30.
10:00 Reggeli nyújtózás
10:35 Kreatív gyermekvilág (tárgyak újrahasznosított termékekből)
15:00 Kerti Kalandok (játékos vetélkedő sorozat)
16: 30 Délutáni vízi játékok
20:00 Minidisco
Szombat
10. 31.
10:00 Reggeli Torna
10:30 Rajzverseny (kedvenc mesehős)
15:00 Arcfestés
17:00 Őszi tájkép készítés
19:00 Minidisco
18:00 - 21:00 Zongoraest
1Szombat (10.24.)

Délelőtt
1000-1200

10:00 Reggeli torna
10:30 Őszi képeslap készítés

Délután
1500-1800

15:00 Nemzeti lobogók készítése
16:30 Tangram, óriás kirakó

Este
2000-2200

20:00 Minidisco
20:40 Hangulatfogó
18:00 - 21:00 Zongoraest

2Vasárnap (10.25.)

Délelőtt
1000-1200

10:00 Reggeli torna
10:30 Kreatív gyermekvilág

Délután
1500-1800

15:00 Délutáni Rajzverseny
16:30 Huszár torna vetélkedő

Este
2000-2200

20:00 Minidisco
20:40 Mesekvíz

3Hétfő (10.26.)

Délelőtt
1000-1200

10:00 Erősítő torna
10.30 Terméskép készítés

Délután
1500-1800

15:00 Kalandozás a kertben
16:30 Vízipók kalandjai

Este
2000-2200

20:00 Minidisco
20:40 Just Dance

4Kedd (10.27.)

Délelőtt
1000-1200

10:00 Streching
10:30 Quilling papírkészítés, Krepp-papír kép készítés

Délután
1500-1800

15:00 Óriás társas
17:00 Családi vízi csata

Este
2000-2200

20:00 Minidisco
20:40 Családi Bingo
18:00 - 21:00 Szaxofon-est

5Szerda (10.28.)

Délelőtt
1000-1200

10:00 Reggeli nyújtózás
10:30 Arcfestés

Délután
1500-1800

15:00 Népi játékok, vetélkedők a kertben (rossz idő esetén a belső teremben)
17:00 Búvár-Kund kalandjai a wellnessben

Este
2000-2200

20:00 Minidisco
20:40 családi kvíz

6Csütörtök (10.29.)

Délelőtt
1000-1200

10: 00 Hallowen torna
10:30 Kézműves foglalkozás-Töklámpás Készítés

Délután
1500-1800

15: 00 Hallowen arcfestés és jelmezkészítés
16:30 Halloween cukorkagyűjtés

Este
2000-2200

20:00 Hallowen jelmez verseny
20:40 Hallowen Disco
18:00 - 21:00 Zongoraest

7Péntek (10.30.)

Délelőtt
1000-1200

10:00 Reggeli nyújtózás
10:35 Kreatív gyermekvilág (tárgyak újrahasznosított termékekből)

Délután
1500-1800

15:00 Kerti Kalandok (játékos vetélkedő sorozat)
16: 30 Délutáni vízi játékok

Este
2000-2200

20:00 Minidisco

8Szombat (10.31.)

Délelőtt
1000-1200

10:00 Reggeli Torna
10:30 Rajzverseny (kedvenc mesehős)

Délután
1500-1800

15:00 Arcfestés
17:00 Őszi tájkép készítés

Este
2000-2200

19:00 Minidisco
18:00 - 21:00 Zongoraest